BAKTAT Gıda’da Eğitim ve Danışmanlık


Avrupa’da öncü bir Türk Şirketi olarak ve ülkemizde gıda sektörünün çok önemli ve seçkin şirketlerinden olan BAKTAT Şirketler Grubu’nda (www.baktat.com) Eğitim ve Danışmanlık Süreci tamamlandı.

Yönetim Danışmanı ve Eğitimci Dr. M. Naci ÇUHACI kolaylaştırıcılığında; Kurumlaşma/Yeniden Yapılanma; İş gücünün yetkinliğinin artırılması ve 5S Endüstriyel Tertip-Düzenleme-Temizlik Sistemi’nin kurulması danışmanlık konularının yanıısra Aile Şirketinde Kurumlaşma/Yeniden Yapılanma, Stratejik Yönetim, Süreç Yönetimi ve Süreç İyileştirme, 5S Japon Kalite Tekniği, İnsan İlişkileri ve Etkili İletişim, Beden Dili, Yönetim ve Liderlik eğitimleri şirketin Sungurlu-Çorum, Gemlik-Bursa ve Turgutlu-Manisa işletmelerinde başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Yönetim Kurulu üyelerine ise Manheim/Almanya’da Stratejik Yönetim ve Stratejik Liderlik Eğitimi verimiştir.

[image_dd url=’http://ceviksirket.com/wp-content/uploads/2015/03/BAKTAT1.jpg’ animation=’fadeIn’ duration=’1000′ delay=’0′][/image_dd][/column_dd][column_dd span=’6′][image_dd url=’http://ceviksirket.com/wp-content/uploads/2015/03/BAKTAT2.jpg’ animation=’fadeIn’ duration=’1000′ delay=’0′][/image_dd][/column_dd][/section_dd][image_dd url=’http://ceviksirket.com/wp-content/uploads/2015/03/BAKTAT3.jpg’ animation=’fadeIn’ duration=’1000′ delay=’0′][/image_dd][/column_dd][column_dd span=’6′][image_dd url=’http://ceviksirket.com/wp-content/uploads/2015/03/BAKTAT_sungurlu_2.jpg’ animation=’fadeIn’ duration=’1000′ delay=’0′][/image_dd][/column_dd][/section_dd]